Minecraft Mega Squishmes S4 Rabbit
PMI Kids World
R 249.95
Split into interest-free payments
with
Get it Thu, May 28 – Fri, May 29
Free collection within Gauteng Free 7 day return policy Limited 2 year warranty
Get it now, pay later
pm
Get your goods upfront and pay for them over 3 interest free instalments.
Minecraft Mega Squishmes S4 Rabbit
Compatibility
| Brand | Minecraft |
|---|
General Information
| Width | 20.32cm |
| Height | 13.97cm |
| Length | 6.35cm |
| Weight | 0.115kg |
Package Contents
x1 | Minecraft Mega Squishmes S4 Rabbit |
| SKU | JTMIN-35159 |
|---|---|
| Order Lead Time | 1 - 2 Working Days |
| Product Availability | Online Only |
Write Your Own Review
