Minecraft Mega Squishmes S3 Fox
Minecraft Mega Squishmes S3 Fox
The Minecraft Mega SquishMe is perfect for any age fan of the immensely popular game, Minecraft, with accurate detailing and colours that capture the spirit of the game.
Collect all Minecraft Mega SquishMe series 3 characters, including a Minecraft Snow Golem, Fox, Bee, and Ghast squishy stress relief toy.
Whether you are a young learner enjoying a school party or celebrating an adult birthday gathering, these colourful Minecraft toys make great party favours or fidget toys for the classroom.
The soft, squishy material of the Mega SquishMe makes it perfect for relieving stress anytime. These are perfect Minecraft gifts for all ages.
Use these squishy toys to decorate shelves and desks or as a fidget toy while meeting, studying, or watching television! This Minecraft toy provides endless fun to squish and play.
Compatibility
| Brand | Minecraft |
|---|
General Information
| Width | 20.32cm |
| Height | 13.97cm |
| Length | 6.35cm |
| Weight | 0.115kg |
Package Contents
x1 | Minecraft Mega Squishmes S3 Fox |
| SKU | JTMIN-35113 |
|---|---|
| Order Lead Time | 1 - 2 Working Days |
| Product Availability | Online Only |
